Nouzový provoz

V současné době pracujeme v nouzovém provozu.

Máme ordinační hodiny upravené podle aktuální potřeby – jsou vždy uvedené v aktualitách.

Nadále poskytujeme PORADNU, provádíme nutné kontroly novorozenců, kojenců, výjimečně starších dětí a očkování. Pracujeme v takovém režimu, aby se jednotliví pacienti, pokud možno nepotkávali. V průběhu poradny máme chirurgické roušky. Před a po každém vyšetření si desinfikujeme ruce.

Každý den ordinujeme pro nemocné. Snažím se většinu pacientů vyřešit distančně po telefonu. Je možné poslat mms nebo e mail s fotografií např vyrážky, poranění atd. Recepty zasíláme elektronicky, při indikaci vyšetření na koronavirus zasíláme žádanku stejným způsobem.

Pokud není možné problém vyřešit po telefonu je nutné, aby se dítě dostavilo do ordinace.

Pacient musí na svůj příchod před vstupem telefonicky upozornit, protože na ošetření používám ochranné prostředky a ty si po oznámení příchodu musím obléknout. Poté pacienta s doprovodem čekající venku vyzvu ke vstupu do ordinace. V ordinaci pro nemocné ordinuji z důvodů nedostatku ochranných prostředků a snížení rizika přenosu infekce již jen já – sestra pracuje v jiné místnosti.

Dítě by do poradny i ordinace pro nemocné měl doprovázet pouze jeden dospělý. (s výjimkou novorozenců). Při vstupu do ordinace je nutné, aby dospělí a děti starší straší 2 let měli nos a ústa krytá rouškou (ne respirátorem s výdechovým ventilem).

Děkuji za pochopení a doufám, že se brzy budeme moci vrátit k běžnému režimu.

Ke stažení

Rychlý kontakt

MUDr. Kateřina Kunstýřová
Dětská lékařka

Tel/fax: 267 316 444
Mobil:   603 841 281
e-mail: kunstyrova@detskalekarka.cz

Adresa ordinace:
Šrobárova 32, 101 00, Praha 10

Chci být informován o aktualitách z ordinace


Copyright 2010 detskalekarka.cz. All rights reserved.
Tvorba webu NETservis s.r.o.